W dniu 15.11.2014 r. odbyło się w Lęborku I Grand Prix Karate Shotokan WKF. W turnieju brało udział 400 karateków z całego kraju oraz Rosji. W zawodach tych naszą szkołę reprezentowało pięcioro uczniów, w tym dwoje dzieci z oddziałów przedszkolnych. Zawodnicy reprezentujący Łebę spisali się świetnie, zdobywając na tych zawodach karate aż sześć medali w swoich kategoriach wiekowych i wagowych: Miriam Ewald z kl VI zdobyła dwa srebrne i jeden brązowy medal, Konrad Gumienny z kl II zdobył srebrny medal, Agnieszka Gumienna z oddz. przedszkolnych zdobyła brązowy medal oraz Szymon Sołtys również z oddz. przedszkolnych zdobył srebrny medal.

Świetnie na tych zawodach spisał się również Dawid Rostkowski i dzielnie walczył, jednakże przy tak silnej konkurencji tym razem nie udało mu się zdobyć medalu. Klub Karate Shotokan Lębork w całym turnieju zajął III miejsce w klasyfikacji medalowej na 18 startujących na zawodach drużyn.

Dnia 11.01.2015 r. w Boleńcu w Łebie przeprowadzono XIII Miejski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku w tej imprezie zaprezentował się także Klub Karate Shotokan Sekcja Łeba. Zgromadzonym na tej imprezie bardzo podobał się występ małych karateków, który został nagrodzony gromkimi brawami.

W dniu 24.01.2015 r. w Bojanie koło Chwaszczyna odbył się Turniej Karate Gokken Cup. W zawodach tych startowało 15 klubów z całej Polski – ponad 400 zawodników. Klub Karate Shotokan Lębork uplasował się w ogólnej klasyfikacji medalowej na wysokim IV miejscu. Wydatnie do tego przyczynili się także mali karatecy z Łeby. Nasze dzieci zdobyły na tych zawodach aż sześć medali w swoich kategoriach wiekowych i wagowych.

• Szymon Sołtys dwa złote medale
  • Agnieszka Gumienna złoty medal
  • Konrad Gumienny złoty medal
  • Miriam Ewald brązowy medal
  • Dawid Rostkowski brązowy medal

KLUB KARATE SHOTOKAN –Sekcja Łeba serdecznie zaprasza na treningi , które odbywają się na małej sali sportowej SP ŁEBA w każdy wtorek i czwartek o godzinie 17:30.